O nas - tanie bilety autokarowe  

Biletomania24.pl to portal oferujący tanie bilety autokarowe na podróże w całej Europie. Prowadzimy sprzedaż w naszym biurze stacjonarnym, na stronie internetowej oraz przez naszą infolinię.

Zamawiając bilety autokarowe w naszym portalu zawsze oszczędzasz czas i pieniądze. Jeśli potrzebujesz pomocy to nasi konsultanci zaproponują optymalne rozwiązanie pomogą rozwiązać problem.

Biuro Podróży Simba Travel – Biletomania24.pl działa od 8 lat, naszą specjalnością jest sprzedaż biletów autokarowych , ubezpieczeń oraz organizacja wypoczynku w kraju i zagranicą,

Prowadzimy sprzedaż takich przewoźników jak Agat , Sinbad, Eurobus ,Ecolines , Lux Express itd. Posiadamy również ponad 250 Organizatorów niemieckich Biur Podróży oferując wyloty bezpośrednio z popularnych lotnisk m in : Wiednia, Salzburga, Frankfurtu czy Berlina.

Nasz zespół tworzą pasjonaci turystyki, specjaliści z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem w branży turystycznej, sprawdzający stan i jakość sprzedawanych wczasów poprzez systematyczne wyjazdy firmowe.

Naszą misją i celem jest zadowolenie z transportu , wypoczynku każdego klienta, bezpieczeństwo oraz najkorzystniejsza cena dostosowana do indywidualnych możliwości każdego klienta.